Apple Pencil (USB-C)
Kód: MBL0133539
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Apple Pencil (USB-C)
Dotykové pero (stylus) Apple Pencil s USB-C
Posuňte práci na vašem oblíbeném iPadu o stupeň výše s novou elektronickou tužkou od společnosti Apple. Zaručeně vás překvapí svými vlastnostmi. Dopřejte si precizní ovládání jako nikdy dosud. S tužkou Apple Pencil USB-C máte pohromadě celou paletu nástrojů.

Funguje se všemi iPady s USB-C
Nový Apple Pencil funguje neomylně s funkcemi systému iPadOS jako Rukopis či Rychlé poznámky a také při práci na společném plátně v aplikaci Freeform. V kombinaci s iPady Pro s čipem M2 také reaguje na podržení hrotu těsně nad displejem, což uživatelům umožňuje dosáhnout při kreslení či ilustrování ještě přesnějších výsledků.

Apple Pencil USB-C nabízí mnoho variant využití
Apple Pencil USB-C vám dává možnost měnit hroty. Rozhodně oceníte i pohodlné napájení pomocí rozšířeného portu typu USB-C.

Získejte nové možnosti s originálním stylusem
Apple Pencil se svou přesností do posledního pixelu, nízkou latencí a citlivostí na náklon nastavuje laťku tomu, jak má vypadat psaní poznámek, kreslení, anotování dokumentů či psaní do deníku. Apple Pencil USB-C se pyšní matným tělem s plochými stranami, které se magneticky přichytí k boku iPadu.

Dokonalé fungování napříč celým systémem
Apple Pencil jde ruku v ruce s aplikacemi v iOS a funguje i s vybranými aplikacemi z App Store pro iPad, které dovolují možnosti využití tužky posunout na samotné maximum.

Klíčové vlastnosti dotykového pera (stylus) Apple Pencil USB-C
- Připojení pomocí technologie Bluetooth
- Podporuje gesta, čímž značně zvýší rychlost ovládání
- Aplikace v iOS a App Store si s tužkou krásně rozumí
- Až 12 hodin provozu
- Párování a nabíjení přes USB-C
- Nový Apple Pencil je kompatibilní se všemi modely iPadu s USB-C portem včetně iPadu (10. generace), iPadu Air (4. a 5. generace), 11palcového iPadu Pro (1., 2., 3. a 4. generace), 12,9palcového iPadu Pro (3., 4., 5. a 6. generace) a iPadu mini (6. generace).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stylusy a hroty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195949133695 |
| Stav: | nový |
| Určenie: | Tablet Apple |
| Kompatibilita: | iOS |
| Pre model tabletu: | iPad 10.9" 2022 (10. generácia), iPad Air 10.9" 2020 (4. generácia), iPad Air 10.9" 2022 (6. generácia), iPad Mini 8.3" 2021 (6. generácia), iPad Pro 11" 2018 (1. generácia), iPad Pro 11" 2020 (4. generácia), iPad Pro 11" 2021 (5. generácia), iPad Pro 11" 2022 (6. generácia), iPad Pro 12.9" 2018 (3. generácia), iPad Pro 12.9" 2020 (4. generácia), iPad Pro 12.9" 2021 (5. generácia), iPad Pro 12.9" 2022 (6. generácia) |
| Technológia hrotu: | Aktívna |
| Funkcie: | Bluetooth, Palm rejection, Vymeniteľný hrot |
| Dĺžka: | 155 mm |
| Priemer: | 8,9 mm |
| Hmotnosť: | 20,5 g |
| Pripojenie, nabíjanie: | USB-C |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
