Apple iPhone Air 1TB Space Black
Kód: MBL0167073
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
iPhone Air. Nejtenčí iPhone. Se silou profíka.

Neuvěřitelně tenký. Neuvěřitelně lehký. Nečekaně pevný.
Design. Dotkni se budoucnosti už teď.

Zcela nový iPhone Air je tak neuvěřitelně tenký a lehký, že ho v ruce téměř necítíš. S tloušťkou 5,6 mm a hmotností pouhých 165 gramů4 je nejtenčím iPhonem v historii. Přitom má velký 6,5palcový displej5, který tě pohltí, a výkonný čip A19 Pro. Uvěříš, až když ho chytíš.
Barvy.

iPhone Air je k dispozici ve čtyřech nádherných barvách. Zobrazen je v kosmické černé.
Titanový rám.

iPhone Air má rám z titanu třídy 5 s 80% podílem recyklovaného titanu. Nejen dobře vypadá, ale i něco vydrží.
Inovativní vnitřní design.

Integrací více technologií do plošiny iPhonu Air jsme maximalizovali výkon a vytvořili místo pro velkou baterii s vysokou energetickou hustotou.
Pohlcující profesionální displej.

Náš dosud nejvyspělejší 6,5palcový displej Super Retina XDR.5 Maximální jas 3 000 nitů. ProMotion až do 120 Hz. A lepší antireflexní vlastnosti.
Ceramic Shield.

Chrání zadní stranu iPhonu Air a je až 4x odolnější proti prasknutí.6 Nový Ceramic Shield 2 vpředu má 3x lepší odolnost proti poškrábání.
Ovládání kamery.

Okamžitě foť, nahrávej videa a upravuj nastavení. Aby ti už nikdy nic neuniklo.
Akční tlačítko.

Zkratka k tvé oblíbené funkci ušitá na míru. Dlouhým stiskem spustíš požadovanou akci, například tichý režim, překlad, zástupce a další.
Doplňky.

S novým crossbody popruhem máš iPhone Air po ruce, a přitom máš volné ruce.
Nová kamera vpředu. Nová kamera vzadu. Nová éra.

S zcela novou soustavou kamery můžeš dělat úžasná selfie, fotit nádherné portréty a panorámy či nahrávat videa v profesionální kvalitě.
18 Mpx přední kamera Center Stage. Mění úhel pohledu.

S novou přední kamerou máš více možností, jak komponovat fotky a videa. Klepnutím rozšiřuješ zorné pole a mezi orientací na šířku a na výšku přepínáš bez naklonění iPhonu. A když se do záběru přidají kamarádi, zorné pole se rozšíří tak, aby se vás na selfie vešlo víc. Nový čtvercový senzor umožňuje přiblížení či otáčení a přináší tak flexibilnější možnosti kompozice selfie a videí. A postará se o to, aby na fotce nikdo nechyběl. Automaticky.
Jako pár skvělých kamer v jedné.

iPhone Air má výkonnou 48 Mpx soustavu kamery Fusion, která funguje jako několik pokročilých kamer v jedné. Ze základního rozlišení 24 Mpx můžeš přejít na supervysoké 48 Mpx rozlišení, s nímž zachytíš dokonalé detaily. Nebo můžeš použít přiblížení se zabudovaným 2x teleobjektivem s mimořádně čistou kvalitou obrazu.
Brilantní fotky a profi videa? Ó, ano.

Portréty další generace. Proměň fotky na nádherné portréty i po vyfocení.
Fotografické styly poslední generace. Vyber si z různých stylů včetně nového světlého a dolaď tón, barvu a vzhled svých fotek.
Výkon, se kterým jde všechno snadněji.

iPhone Air je nejtenčí iPhone v historii. Navržen pro profi výkon. Přináší sílu a úspornost čipu Apple A19 Pro poslední generace. Poradí si i s pokročilými funkcemi Apple Intelligence, jako Zmizík ve Fotkách, nebo graficky náročnými hrami.
Čip A19 Pro a modem C1X. Hyperrychlé. Hyperúsporné.

Čip A19 Pro má hyperrychlý procesor a přichází s naším nejvyspělejším grafickým procesorem. Užiješ si i ty nejnáročnější áčkové hry. Každé jádro grafického procesoru má vestavěný neuronový akcelerátor. Přináší tak novou úroveň výkonu pro tvou každodenní práci. Jen samotný procesor je o 40 % rychlejší než čip v iPhone 14 Pro. A díky C1X, nové verzi modemu Apple, je iPhone Air nejúspornější ze všech iPhonů.
Baterie na celý den je jen začátek.

Vnitřní design iPhonu Air byl od základu přepracován, abychom získali co nejvíce místa na baterii. Díky tomu si užiješ celodenní výdrž baterie.
iPhone má vše, co musíš mít.

Je mnoho důvodů, proč si zamiluješ nejnovější modely iPhonu. Užitečné nástroje Apple Intelligence ti usnadní každodenní život.2 Lepší výkon a spolehlivější připojení získáš s technologiemi Wi‑Fi 7,12 Bluetooth 6 a Thread, které přináší náš nový bezdrátový čip N1. Rychlé a bezpečné připojení máš díky 5G13 a eSIM.14 A bezpečnostní funkce se postarají o tvůj klid na duši.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone Air |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195950624212 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 1 TB |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | MG2W4SX/A |
| Modelový rad: | iPhone Air |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 1 |
| Maximálna svetelnosť: | 1.6 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 18.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 48.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.60 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 3000 Nit |
| Typ displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia |
| Rozlíšenie displeja px:: | 2736 × 1206 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesora: | A19 Pro |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Špeciálne vlastnosti: | Dolby Atmos, Rýchle nabíjanie, Face ID |
| Operačný systém: | iOS 26 |
| Funkcie: | Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Podpora MMS, Odomykanie tvárou, Bezdrôtové nabíjanie |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | eSIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual eSIM |
| Komunikácia: | e-SIM, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 20 W |
| Výška: | 15.62 CM |
| Šírka: | 7.47 CM |
| Hĺbka: | 0.56 CM |
| Hmotnosť: | 165 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
