Apple iPhone 16e 128GB čierny
Kód: MBL0153907
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Apple iPhone 16e
Mobil Apple iPhone 16e spadá mezi chytré telefony s dotykovým displejem. Umožní vám sledovat události online, nahrávat videa a pořizovat fotografie, ale také používat praktické aplikace nebo si zahrát hry. Mobil je vybavený 6,1" displejem, který se svou velikostí těší velké oblibě mezi uživateli. Disponuje rozměry, které umožňují pohodlné ovládání i maximální zábavu při sledování filmů, hraní her, surfování na internetu a dalších činnostech. Plynulý chod systému zajišťuje 6-jadrový procesor Apple A18 Bionic.
Dostatečné množství energie zajišťuje baterie s kapacitou 3279 mAh. Na mobilu je dostupná funkce bezdrátového nabíjení, takže ho stačí pouze položit na bezdrátovou nabíječku. Za zmínku rozhodně stojí jeho konektorová výbava USB-C. Nabízený mobilní telefon je voděodolný, takže vás nepřekvapí nástrahy každodenního života. Jeho ochrana dosahuje stupně krytí IP68. Mobil Apple je na trhu od roku 2025.

Brilantní 6,1palcový displej Super Retina XDR.
Ideální pro sledování seriálů, hraní her i čtení.

Klíčové přednosti mobilu iPhone 16e
- Chytrý mobil Apple disponuje 6,1" displejem
- Všechny operace a funkce spravuje 6-jadrový procesor
- Operační paměť dosahuje velikost 8 GB
- Dostatečné množství energie dodává baterie s kapacitou 3279 mAh
- Telefon se pyšní i bezdrátovým nabíjením
- Potěší vás konektorová výbava USB-C
- Odolný vůči vodě se stupněm krytí IP68
- Hlavní fotoaparát na zadní straně se může pochlubit rozlišením 48 Mpx
- Mobilní telefon je osazen 6,1" OLED displejem
- Příznivci rychlých scén si budou pochvalovat 60Hz obnovovací frekvenci displeje
- Poskytne vám svítivost displeje až 1200 Nits

Na displej mobilu Apple se dívá s potěšením
Každý moment s mobilem Apple přinese radostné chvíle, jelikož svým 6,1" OLED displejem a Full HD 2532 × 1170 rozlišením poskytuje obsah ve skvělé kvalitě. Pro lepší čitelnost displeje je třeba zvýšit úroveň jasu. Mobilní telefon Apple vám poskytne svítivost displeje až 1200 Nits, s kterou vše uvidíte jasně i na přímém slunečním světle.

Pořizujte fotografie na každém kroku
K výbavě na focení v mobilu náleží zadní fotoaparát. Telefon Apple se může pochlubit 48Mpx zadním fotoaparátem. S mobilem Apple zaznamenáte videa v maximálním rozlišení 3840 × 2160 (4K Ultra HD). Pro zachycení ostrých snímků je nezbytná optická stabilizace snímače. Přisvětlovací dioda zvyšuje kvalitu fotografií nebo videí za horších světelných podmínek.

Výkon baterie mobilu, který nezklame
Mobilu Apple dodává energii vestavěná baterie s kapacitou 3279 mAh, která zaručuje výdrž jeden až dva dny. Může se pochlubit rychlým kabelovým nabíjením s maximálním výkonem 20 W a k tomu i rychlým bezdrátovým nabíjením s výkonem 7,5 W. K napájení slouží nabíjecí port USB-C.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 16e |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195950051131 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | MD1Q4SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 16E |
| Modelový rok: | 2025 |
| Modelové číslo: | A3409 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,10 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Svietivosť displeja: | 1200 Nits |
| Typ displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Farebný |
| Rozlíšenie displeja px: | 2532 × 1170 |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 1 |
| Maximálna svetelnosť: | 1,6 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Rozlišenie predného fotoaparátu: | 12,0 MPx |
| Rozlišenie hlavného zadného fotoaparátu: | 48,0 MPx |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Základná frekvencia procesora: | 2,20 GHz |
| Model procesora: | A18 |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Kapacita batérie: | 4005 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID, Rýchle nabíjanie, Akcelerometer, Svetelný senzor, Gyro senzor, Senzor prítomnosti |
| Operačný systém: | iOS |
| Senzory a hardware: | Akcelerometer, Reproduktor, Gyroskop, Mikrofón, Galileo, Kompas, Barometer, Glonass, Bezdrôtové nabíjanie, Proximity, Svetelný senzor |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | Rýchle nabíjanie, Bezdrôtové nabíjanie, Odomykanie tvárou, Podpora MMS |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Single SIM + eSIM |
| Komunikácia: | GPS, NFC, 5G, LTE, Galileo, Glonass, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 8 W |
| Výška: | 14,67 cm |
| Šírka: | 7,15 cm |
| Hĺbka: | Hĺbka |
| Hmotnosť: | 167 g |
| Obsah balenia: | Kábel |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
