Apple iPhone 16 128GB Black
Kód: MBL0139397
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Chytrý telefon Apple iPhone 16

Odolná konstrukce. Výrazné barvy. Krása nemusí být pomíjivá.

Ovládání fotoaparátu. Letmý dotyk. Perfektní fotka.

Ultra širokoúhlý fotoaparát. Pro ostřejší makro fotky.

Fotografické styly. Nasaď, jaký chceš. Nebo ho zahoď.

Mnohem delší výdrž baterie.

A v režimu nízké spotřeby až 27 hodin přehrávání videa na iPhone 16 Plus až 22 hodin, přehrávání videa na iPhone 16.
Čip A18. Superrychlý a Superinteligentní.

Akční tlačítko. Umí víc, než čekáš. Bez čekání.

Detekce autonehody.

Když se dostaneš do vážné autonehody a nemůžeš přivolat pomoc, iPhone to udělá za tebe.◊Podrobnosti v právních doložkách
MagSafe doplňky: Připni magnetický kryt, peněženku nebo obojí.

Pestrobarevný ekosystém doplňků, které se dají snadno připnout a umožňují rychlejší bezdrátové nabíjení. Díky nepřeberným barevným kombinacím si iPhone doladíš přesně podle svého stylu.◊Podrobnosti v právních doložkách
Základní parametry
Operační systém:iOS
Konstrukce:dotyková
Konfigurace karet:Dual SIM (1× SIM karta + 1× e-SIM)
Displej
Velikost displeje [palce]:6,1
Typ displeje:Super Retina XDR
Rozlišení displeje [px]:2556 × 1179
Obnovovací frekvence [Hz]:60
Funkce a technologie
5G:Ano
Wi-Fi:Ano
Bluetooth:Ano
GPS:Ano
NFC:Ano
Senzory:Akcelerometr (senzor pohybu, G-senzor), Barometr, Digitální kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Senzor přiblížení, Senzor světla
Zabezpečení:Odemknutí tváří
Procesor
Výrobce procesoru:Apple
Model procesoru:A18 Bionic
Počet jader procesoru:6
Paměť
Velikost operační paměti [GB]:8
Velikost interní paměti [GB]:128
Podporované paměťové karty:nejsou podporovány
Fotoaparát
Počet objektivů přední kamery:1
Rozlišení přední kamery [MPx]:12
Počet objektivů zadní kamery:2
Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]:48
Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]:12
Rozhraní
Port:USB-C
Baterie
Vlastnosti baterie:bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení
Výkon kabelového nabíjení [W]:30
Fyzické vlastnosti
Barva:Černá
Hmotnost [g]:170
Výška [mm]:147,6
Šířka [mm]:71,6
Hloubka [mm]:7,8
Odolnost:Voděodolné
Stupeň ochrany IP:IP68
Obsah balení
V balení:nabíjecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 16 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195949821936 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2024 |
| Part Number: | MYE73SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 16 |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 48.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.10 " |
| Svietivosť displeja: | 2 Nit |
| Typ displeja: | RETINA |
| Rozlíšenie displeja px: | 2556 × 1179 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesora: | A18 |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Funkcie: | MagSafe, Odomykanie tvárou |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Single SIM + eSIM |
| Komunikácia: | GPRS/EDGE, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Výška: | 14.76 CM |
| Šírka: | 7.16 CM |
| Hĺbka: | 0.78 CM |
| Hmotnosť: | 170 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
