Apple iPhone 15 128GB Blue
Kód: MBL0111326
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Chytrý telefon Apple iPhone 15

- výkonný procesor A16 Bionic
- připojení přes USB-C
- praktické funkce pro úpravu fotek i videí
- odolný a úsporný OLED displej Super Retina XDR
- odemykání pomocí Face ID
- podpora 5G rozhraní
- operační systém iOS 17
- odolnost proti polití, vodě a prachu
DYNAMIC ISLAND PŘICHÁZÍ NA IPHONE 15

Dynamic Island zobrazuje upozornění a živé aktivity v bublinách, takže je nepřehlédneš, i když právě děláš něco jiného. Můžeš na něm vidět, kdo ti volá, zkontrolovat informace o blížícím se letu a spoustu dalších věcí.
INOVATIVNÍ KONSTRUKCE

iPhone 15 má odolnou konstrukci z probarveného skla a hliníku. Je odolný proti polití, vodě a prachu. Ceramic Shield na přední straně je pevnější než jakékoli sklo na smartphonu. A 6,1" Super Retina XDR displej je na slunci až dvakrát jasnější než displej iPhonu 14.
48MP HLAVNÍ FOTOAPARÁT S 2× PŘIBLÍŽENÍM

48MP hlavní fotoaparát fotí v supervysokém rozlišení. Snáze tak pořídíš výjimečné fotky s neskutečnými detaily. A 2× přiblížení optické kvality ohromně pomůže s kompozicí přiblíženého záběru.
PORTÉTY DALŠÍ GENERACE

Pořizuj portréty s dramaticky jemnějšími detaily a bohatšími barvami. Z jednoho subjektu na jiný přeostříš kliknutím. Klidně i po focení.
NADUPANÝ ČIP A16 BIONIC

Superrychlý čip je motorem pokročilých funkcí výpočetní fotografie, plynulých animací na Dynamic Islandu nebo třeba izolace hlasu během hovorů. A protože je A16 Bionic ohromně úsporný, vydrží iPhone na baterii celý den.
PŘIPOJENÍ PŘES USBC

Konektor USB-C umožňuje nabíjet Mac nebo iPad stejným kabelem jako iPhone 15. A z iPhonu 15 se nyní dají nabíjet i Apple Watch nebo AirPody.
ZÁSADNÍ BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

iPhone díky detekci autonehody pozná, když se dostaneš do vážné nehody, a přivolá pomoc, když ty nemůžeš.
NAVRLŽENÝ TAK, ABY MĚNIL VĚCI K LEPŠÍMU

Funkce iPhonu na ochranu soukromí pomáhají udržet vlastní data pod kontrolou. Při jeho výrobě se větší měrou uplatňují recyklované materiály, které minimalizují dopad na životní prostředí. A díky integrovaným funkcím může iPhone lépe používat každý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 15 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195949036576 |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Výrobca: | Apple |
| Part Number: | MTP43SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 15 |
| Slot na kartu: | nie |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 48.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.10 " |
| Typ displeja: | RETINA |
| Rozlíšenie displeja px: | 2556 × 1179 |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie |
| Konektory: | USB-C |
| Komunikácia: | Wi-Fi |
| Energetická trieda: | B |
| Výška: | 14.76 CM |
| Šírka: | 7.16 CM |
| Hĺbka: | 0.78 CM |
| Hmotnosť: | 171 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
