Apple Airtag 4 Pack - White
Kód: MBL0180637
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Apple AirTag 4 Pack
Lokalizační čip pro důležité příslušenství
Dlouho očekávané zařízení je konečně tady. Ano, řeč je o Apple AirTag. Tedy o speciálním čipu, který chrání vaše nejoblíbenější věci jako je například peněženka, kabelka či klíče před úplným ztracením. A pokud vám někam zapadnou, tak je pomocí přesné lokalizace okamžitě najdete.

Při hledání stačí prozvonit
Apple AirTag plně vyhovuje specifikaci IP67 a při průměru 31,9 mm je vybaven vyměnitelnou knoflíkovou baterií CR2032. Mimochodem, její životnost přesahuje 12 měsíců. To jsou parametry, díky kterým je jasné, že v praxi bude AirTag fungovat naprosto spolehlivě. Pokud někde zapomenete například batoh vybavený AirTagem, pomocí služby Najít ho bleskurychle vypátrají. Klidně i na druhé straně města. Pomohou vám totiž všechny okolní iPhony, iPady nebo MacBooky, které blízký AirTag rozpoznají. Ochrana soukromí přitom zůstane dokonale zabezpečená.

Doplňky pro Apple AirTag
Pro dokonalé zábavné používání AirTagu je nutné umístit ho například do kožené klíčenky, různě barevného poutka nebo na poutko s řemínkem. K dispozici bude celá řada příslušenství jak od společnosti Apple, tak například i od Belkinu.
AirTag najdete na mapě
K poloze Apple AirTagu nemá přístup nikdo jiný kromě jeho majitele. Avšak po přepnutí do režimu ztraceného zařízení dokáže AirTag zobrazit nálezci vaše kontaktní údaje.

Lokalizační čip pro přesné hledání
S kompatibilním iPhonem (11 a novějším) můžete využít funkci přesného hledání s mimořádně přesnou lokalizací.

Specifikace Apple AirTag
Rozměry: 31,9 × 31,9 × 8 mm
Hmotnost: 11 g
Baterie: CR2032
Kompatibilita: Všechny modely iPhonu a iPodu touch s iOS 14.5 a novějším, všechny modely iPadu s iPadOS 14.5 a novějším
Kompatibilita pro funkci přesného hledání: iPhone 11 a novější (nutný čip U1 pro možnost zobrazení směru a vzdálenosti)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Apple AirTag |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195949686641 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Bluetooth lokalizačný čip |
| Part Number: | MX542LL/A |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth |
| Funkcie: | Nájdenie polohy, Vyhľadávanie zariadení, Zvuková signalizácia |
| Stupeň krytia: | IP67 |
| Podporované OS: | iOS |
| Typ: | CR2032 |
| Výdrž cca: | 12 mesiacov |
| Šírka: | 31,9 mm |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Výška: | 31,9 mm |
| Hmotnosť: | 11 g |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet ks: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
