Akupresurní set Black - GymBeam
Kód: GYM81727
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Akupresurní set - šikovná sada sestávající z dlouhé podložky a polštářku, které dokáží navodit pocity relaxace a svalové úlevy
Akupresurní set sestává ze sady dvou kusů praktického příslušenství v podobě dlouhé podložky a polštářku. Ty pokrývají plastové jehličky, které dokáží stimulovat akupresurní body a tím navodit pocity relaxace či svalové úlevy. Oceníte ho tak jako skvělou pomůcku na efektivní regeneraci či prokrvení. Navíc vám dopřeje příjemnou masáž v domácím prostředí, kterou ocení lidé pracující v kanceláři nebo každý, kdo má spíše sedavý životní styl.
Sportovci zase tento set využijí na regeneraci po těžkých trénincích, která patří mezi důležité pilíře pokroku. Podložka a polštářek jim mohou pomoci uvolnit svalové napětí. Akupresurní set je navíc velmi skladný a dodává se v praktickém balení. Díky tomu si ho můžete doma velmi rychle uložit nebo vzít s sebou kamkoli se vydáte.

Akupresurní set a jeho výhody
- je šikovná sada sestávající z akupresurní podložky a polštářku
- dokáže stimulovat akupresurní body
- může navodit pocit relaxace a svalové úlevy
- používá se pro efektivní regeneraci či prokrvení
- může pomoci uvolnit svalové napětí
- dopřeje vám masáž i v domácích podmínkách
- dodává se v praktickém sáčku
- je velmi skladný a můžete si ho s sebou vzít kamkoli
Materiál
25 % bavlna, 50 % houba uvnitř, 25 % masážní spona z ABS
Rozměry
| Rozměry podložky | |
|---|---|
| Délka | 120 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Počet akupresurních destiček | 414 ks |
| Rozměry polštáře | |
|---|---|
| Délka | 36 cm |
| Výška | 9 cm |
| Počet akupresurních destiček | 66 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masážní pomůcky |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 0.980000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
